Svatba

Tisíc a jedna blbostí na svatbu – část 2

Čím víc se blíží samotná svatba, tím víc „zásadních“ věcí budete mít vyřešených a tím víc drobností bude zároveň přibývat. Nákupy, u kterých byste čekali, že je sfouknete za hodinu, se občas protáhnou na pár večerů po práci. Neustále něco lovíte na eshopech a skoro každý druhý den běháte něco vyzvednout na poštu, do pobočky Zásilkovny či jinam. I tak to může vypadat.

Co dalšího jsme kromě bot a různých menších kousků oblečení takto poslední měsíc intenzivně řešili? O tom je dnešní blog. První část najdete zde.

Deštník

Předpovědi počasí jsou sice fajn věc, ale člověk nikdy neví, že. Vzhledem k tomu, že mé šaty byly pokryté krajkou, jsem vzala též krajkový. Proti dešti jsem jej nakonec nepoužila, ale vznikly s ním moc krásné svatební fotky. Kdyby někdo chtěl tento deštník (neporušený a vážně hezký) odkoupit, nechť se mi ozve. Na nějaké rozumné ceně se dohodneme.

Kapesníček pro ženicha

Ten jsme sehnali na eshopu Dr. Woody, objednávka proběhla též v pohodě. Nakonec se ukázalo, že byl kapesníček poměrně obří a tvořil v klopě mužova saka dost velkou bouli, takže jej za asistence švagra, budoucího architekta, odborně ořízli na polovinu :-)

Psaníčko

S kabelkou jsem sice po většinu svatebního dne vážně nepobíhala, ale měla jsem ji pořád položenou někde poblíž a byly v ní ty základní věci jako občanky, kapesníčky, pudr, propiska a asi mobil. Bílé psaníčko se mi sehnat nepodařilo – na eshopech i v prodejnách obuvi měli buď samé příšerně přezdobené nebo na první pohled vypadajících dost levně (což se mi úplně k vyladěným šatům a účesu nechtělo) nebo vyprodané. Nakonec jsem ale narazila na nádherné vínové v prodejně Delmas. Vejde se do něj hodně věcí, je totálně jednoduché, dá se nosit s páskem i bez něj a též jej využívám na společenské události i nyní. Mimo jiné skvěle ladí s minule zmíněným botami na přezutí od Bati.

Ženichovy brýle

Pořídit si nové brýle měl muž v úmyslu už delší dobu, protože ty dosavadní byly všeobecně ošoupané a dost pokřivené z dovolené v Albánii, až svatba se ale ukázala jako příležitost, kdy se k tomu skutečně dostal.

Přestože sháněl neutrální barvy i tvary, nakonec si v Eiffel Optic na Andělu – po hromadě navštívených optik a ještě více vyzkoušených vzorků, mezi nimiž to pořád nebylo úplně ono, a když už brýle seděly a vypadaly celkově vkusně, tak je hyzdily nějaké pitomé ornamenty či nápisy – vybral naprosto skvělé tmavě modré s vínovými obroučkami. Takže mu čirou náhodou ladily s oblekem i motýlem a celkově jsou fakt slušivé.

Podvazek

Koupili jsme jej též na internetu (eshop SvatebniVyzdoba.cz). Nakonec jsem jej nijak „nevyužila“, každopádně jsem jej měla :-)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s